Дев’яності. Таємниче десятиліття, яке половина наших глядачів не пам’ятає, а інша половина боїться згадувати. Українці звільнилися від комуністичного режиму і кинулись накопичувати капітал та робити бізнес. А деякі - навіть шоу-бізнес .
Дуже приємно бачити на ютубі крутезне відео про інтер’єр українською! Сподобалось все, інтер’єр дуже класний, дуже надихає на зміни в своїй оселі. І найголовніше, що це все наше, українське і про Україну , це неймовірно приємно і важливо! Дякую!)))
Якщо зникне білоруська мова , зникнуть і білоруси, вони стануть просто рускімі. Щиро бажаю білорусам відновити свою мову і повернути свою країну в європейську сім'ю.
Дякую Катя за корисну інформацію. Дуже круто коли інтер'єр плавний та цілісний в кольорах , текстурах, матеріалах та при тому практичний і зручний. Ви мега молодці що робите чудові простори для життя! До речі також противник дизайну заради дизайну, та архітектури заради архітектури)
Кінохроніки Києва 1920-х років: яким було місто століття тому? Чи можна впізнати сучасне місто на старих кінохроніках 1920-х років ? І які будівлі того часу не збереглись до сьогодні? В цьому відео дивимось архівні кінохроніки Києва періоду з 1927 по 1930 рік. Київ до того, як він став столицею УРСР, ще мало відрізняється від дореволюційного міста.
Ratakachu - це український сленг, який означає "дуже швидко" або "швидко-швидко". Цей термін часто використовується в контексті руху, наприклад, коли хтось біжить або їде на машині дуже швидко.
Андрій #Шевченко – це беззаперечна легенда і один з головних амбасадорів України в світі. 🙌 Він прославляв країну і робив щасливими мільйони українців як футболіст, виводив збірну України у топ-8 команд Європи як тренер, а тепер поведе і представлятиме весь український футбол як президент УАФ.